2026. gada 26. jūnijā no plkst. 14.00 līdz 16.00 Latvijas Universitātes Zinātņu māja Alfa auditorijā notiks augsta līmeņa digitālo prasmju apguves projektu “Kvantu tehnoloģiju iniciatīva” un “Valodu tehnoloģiju iniciatīva” noslēguma pasākums. Pasākuma laikā tiks prezentēti abu projektu rezultāti, kas sasniegti, attīstot kvantu un valodu tehnoloģiju kompetences Latvijā, stiprinot pētniecības kapacitāti un veicinot jauno speciālistu sagatavošanu nākotnes tehnoloģiju jomās.