2025. gada 21. un 22. februārī, piektdienā un sestdienā, Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā, Rīgā jau trešo reizi norisināsies lielākais studiju festivāls skolēniem "L-Universs". Festivāls  ir  visaptverošs, spožs, daudzveidīgs – gluži kā visums virs mūsu galvām, kam nav ne gala, ne robežu.

Pasākums pulcēs vidusskolēnus no visas Latvijas, lai vienuviet skolēniem būtu iespēja uzzināt par studiju un ārpus studiju iespējām lielākajā un vadošajā Latvijas universitātē.

Tradicionāli divu dienu programmā skolēniem būs iespēja konsultēties ar esošajiem LU studentiem un mācībspēkiem, iepazīt savu nākamo studiju vidi, uzzināt visu vajadzīgo informāciju par uzņemšanu, centralizētajiem eksāmeniem, studiju maksas segšanu un daudz ko citu. Kā arī festivāls piedāvās citus pārsteigumus!